drukuj

Ufo nad Kielcami? Dziwne zjawisko zauważyli mieszkańcy północnej części miasta

Ufo nad Kielcami?

Czy to co w środę wieczore widzieli kielcznie to było ufo?

Fot. redakcja

- Wczoraj wieczorem (w środę) byłam nad zalewem kieleckim. Około godziny 20 stojąc na tamie na Silnicy zauważy-łam coś, czego nie można normalnie wytłumaczyć – mówi pani Adrianna mieszkanka bloku na Szydłówku.

Nad ulicą Orana zobaczyła błyski różowo czerwone, pojawiła się łuna. Wyglądało to trochę jak sztuczne ognie, ale nie było huku. Nie wiem co to było ale nie da się tego zjawiska wytłumaczyć – uważa.

To samo widziało kilka innych osób mieszkających w północnej części Kielc

- Widziałam dokładnie to samo. Kiedy na niebie pojawiły się błyski i łuna słychać było specyficzny szum, a w moim mieszkaniu przy ulicy Orkana zgasło światło – twierdzi inna kobieta.
– Rozmawiałam z koleżanką z sąsiedztwa widziała dokładnie to samo co ja. Nie wiemy czy to było ufo, czy coś innego, ale to co widziałyśmy nie było normalne – twierdzi.

- Czasem występują zwarcia linii średniego napięcia, podczas których błyski i łunę widać z bardzo daleka. Mieliśmy wczoraj taką awarię w Dąbrowie gdzie drzewo spadło na linię energetyczną, ale było to między 14 a 14.30 więc dużo wcześniej. W czasie, kiedy kielczanie widzieli opisywane zjawisko nie mięliśmy żadnej awarii, która mogłaby je spowodować – usłyszeliśmy od pracownika pogotowia energetycznego w Kielcach.

Również kieleccy strażacy nie odebrali żadnego zgłoszenia które mogłoby tłumaczyć to zjawisko.

Zdjęcia

  • Ufo nad Kielcami?
redakcja
Autor:redakcjagg: GG39242256

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
alladyn
alladyn czw., 2010-09-02 13:54

Ciekawa sprawa

Zjawisko dziwne.Nie było to zaglądanie zachodzącego słońca przez chmury?

alladyn
agdo
agdo czw., 2010-09-02 13:57

Targi Kielce

A może to "coś" przyleciało na XVIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego
6-9 IX 2010 :)

agdo
Michał_86_Stok
Michał_86_Stok czw., 2010-09-02 16:46

Też widziałem

Wczoraj około 20-21 widziałem różowe/fioletowe/niebieskie błyski nad lasem za osiedlem Dąbrowa. Rozświetlały niebo jak błyskawice ale wyglądały na fajerwerki. Tyle że bez huków.

A dosłownie kilka minut temu nad lasami na północny zachód od Stoku latały trzy wojskowe śmigłowce, dwa szturmowe i jeden transportowy. Ten transportowy krążył nad drzewami zataczając szerokie koła.

Ciemna strona miasta
Ciemna strona miasta pt., 2010-09-03 11:27

Już coś takiego widziałem

Takie zjawisko zachodzi kiedy odbija się światło od niskiego pułapu chmur
Pewnie na targach włączony był szperacz . Takie same zjawisko miało miejsce kilka lat temu kiedy chodziły szperacze koło Katedry